Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS;
 
 
Yokohama Rubber Group jätkab oma tegevust keskkonna- teadliku ühiskonna teerajajana. Paljusid keskkonna säästmisele suunatud edumeelseid tehnoloogilisi uuendusi rakendanud Yokohama püstitab järgmiseks aastakümneks uusi eesmärke, et muutuda veelgi keskkonnasõbralikumaks.
 
 
Alates 2006. aastast on Yokohama president hr Tadanobu Nagumo vastutanud juhtimisstrateegia Grand Design 100 (GD100) elluviimise eest, millesse on koondatud ka keskkonnaalast tegevust puudutavad suunised. Yokohama on saanud juba maitsta oma keskkonnasõbraliku strateegia vilju: ettevõte on vähendanud kasvuhoonegaaside emissiooni 8,2 protsendi võrra, mis ületab püstitatud eesmärki 6 protsendi võrra. Rahvusvaheline standardi- organisatsioon ISO on Yokohama peakontorile andnud tunnistuse, mis kinnitab ettevõtte tegevuse vastavust ISO  14001 keskkonnastandarditele. Yokohama on saanud ka Jaapani Arengupankade kõrgeima keskkonnaalase reitingu.

 
Yokohama viimased tehnoloogilised uuendused võimaldavad ettevõttel numbriliselt hinnata toodete keskkonna- sõbralikkust,  mis saab kõikide uute toodete puhul standardiks. „Nüüd on võimalik määratleda keskkonna- sõbralike toodete osakaalu kogu tootevalikus,” ütles hr Nagumo. „Tänu sellele saame astuda olulisi samme, et saavutada eesmärk muuta oma tooted keskkonna- sõbralikuks”.
 
Näiteks ökobrändi Zenvironment alla kuuluvad veoki- ja bussirehvid kuuluvad uusimate keskkonnasõbralike toodete hulka. Praegu katsetatakse ärirakendusi poorse elastse teekattematerjali loomiseks, mis võimaldaks vähendada maanteemüra.
 
 
Lähemat teavet Yokohama keskkonnapoliitika kohta saab Yokohama kodulehe keskkonnategevust puudutavast osast aadressil:
 
http://www.yrc-pressroom.jp/env_en/
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee