Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi;
Tokyo – Yokohama Rubber Co., Ltd. teatas täna, et toetas 3. septembril 1 334 850 jeeniga Ülemaailmse Loodusfondi (WWF) Jaapani sektsiooni (World Wild Fund for Nature Japan). Summa koosneb liikmemaksust (934 000 jeeni), mis läks 26. juulil Shibuyas Tokyos toimunud heategevuskontserdi LIVE ecoMOTION toetuseks, ja annetusest (400 850jeeni), mis koguti ürituse ajal. Eelmine samalaadne heategevusaktsioon toimus eelmisel aastal. Vahendeid ja toetusi kasutab WWF tegevuseks, mis on suunatud kliima soojenemise vastu võitlemisele ja CO2 saaste vähendamisele.
 
LIVE ecoMOTION oli heategevuskontsert 500-jeenise osalustasuga, mille korraldasid Yokohama Rubberi töötajad ja mille teemaks oli „Tunneme elust rõõmu ja mõtleme koos, kuidas toimida ökoloogilisemalt”. Tänavusel kontserdil esines rohkem kui 1800 pealtvaatajale neli artisti, kes tegid seda hea tava kohaselt tasuta. Umbes 40 Yokohama töötajat osales ürituse korraldamisel vabatahtlikena, hoolitsedes kontserdihalli heakorra eest, töötades piletikontrolöridena, kogudes täiendavaid rahalisi annetusi ning jagades inimestele mälestuseks lilleseemneid. Lõpuks ühinesid kõik osalejad kliima soojenemise vastase ühisdeklaratsiooniga.
 
 
Yokohama Rubber Group deklareerib oma uues juhtimisstrateegias Grand Design 100, et kavatseb keskkonna kaitsmiseks rakendada kaasaegseimaid tehnoloogiaid ning on pidevalt tõhustanud oma keskkonnaalast tööd. Vastav tegevus ja ettevõtete keskkonnatöö põhimõtted on koondatud ühise nimetaja ecoMOTION alla. Ettevõtted, kes teevad jõupingutusi oma tegevuse keskkonnasõbralikumaks muutmisel, toetavad ühtlasi keskkonnatööga seotud sotsiaalset tegevust.

 
 
           
           
           Yokohama peadirektor hr Tatsunari 
           Kojima (paremal) annab üle heategevusliku
           annetuse WWF-Japani peadirektorile 
           Takamasa Higuchile (vasakul).


Lähemat teavet Yokohama Rubber Groupi keskkonnaalase tegevuse kohta leiab ingliskeelselt veebilehelt:
http://www.yrc-pressroom.jp/env_en/.
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee