Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS;

Uus katsepolügoon Hispaanias tõhustab YOKOHAMA rehvide arendustööd Euroopas. Alates 2008. aasta aprillist on YOKOHAMA kasutuses täiesti uus testi- rada, mis asub Hispaanias. Uus polügoon paikneb Barcelonast  70 km  edelas  ja selle  ehitas rahvus- vaheline insenerikontsern IDIADA Automotive Technology SA.

Ulatuslikud võimalused katsetamiseks ja arendustööks
 
YOKOHAMA kasutab paljusid testiradasid mitmel pool maailmas, kuid uus keskus toetab ettevõtte eesmärki arendada Euroopa teedele kõige paremini sobivaid rehve.
11 erinevat testirada pakuvad rohkelt võimalusi uute toodete katsetamiseks ja hindamiseks ning arenduse läbiviimiseks. Testiradadel leiduvad lõigud suure kiirusega sõitmiseks, rehvi väsitamiseks, pidurdamiseks ja juhitavu- se katsetamiseks, samuti dünaamikakatsete läbiviimiseks ja maastikusõidu omaduste lihvimiseks. YOKOHAMA-le on tähtsaim aga 1760 meetri pikkune märg rajalõik, mis võimaldab katsetada rehvide toimimist vesiliu tingimustes sirgel ja kurvilisel teel ning ringrajal. Hispaania testiraja suurimaks eeliseks on raja aastaringne kasutatavus.
 
Euroopa parim katserada
 
 
YOKOHAMA-l on juba katsekeskus Saksamaal Nürburg- ringil. Testimisvõimaluste laiendamine Euroopas on YOKOHAMA-le muutunud üha olulisemaks, sest müügimahud ja toodangu lisandumine järjest uute autode standardvarustusse on järjest suurenenud. YOKOHAMA rehvid ei kuulu mitte üksnes Jaapani autotootjate, vaid ka mitmete Euroopa tipptootjate – nagu Porsche, Mercedes-AMG, Audi, Bentley ja Lotus – põhivarustusse. See nimekiri on peagi laienemas. Jaapanis on YOKOHAMA-l suur katsepolügoon ning Jaapani põhjaosas spetsiaalne testirada talverehvide katsetamiseks. 2009. aasta lõpul avatakse uus testirada Tais.
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee