Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile;

Tokyo — Yokohama Rubber Co., Ltd. teatab, et smart-BRABUS GmbH on valinud S.drive’i rehvid uue smart fortwo BRABUS-mudeli põhivarustusse — samasugused rehvid olid ka eelmisel, alates 2002. aastast müüdud mudelil. Kõnealuste rehvide näol on tegu uusimate rehvidega S.drive’i sportautorehvide seerias. S.drive’i mõõdud on 175/50R16 77T esiratastele ja 225/35R17 86Y (tugevdatud) tagaratastele. Mudelit smart fortwo BRABUS arendab ja valmistab ainulaadse automudeli smart fortwo baasil smart-BRABUS GmbH, mis on DaimlerChrysler AG ja Saksamaa juhtiva tuuningufirma BRABUS GmbH ühisfirma. BRABUS-versioon, millele on paigaldatud täiesti uus 98 hj / 72 kW turbomootor, on tippmudel, milles on ühendatud ainulaadsel tasemel silmapaistvad juhtimisomadused ja väike kütusekulu. Auto jõuab Euroopa, Austraalia ja Jaapani turule 2007. aasta oktoobris.
 
Yokohamal on au teatada, et ettevõtte arendusprotsess vastab smart-BRABUS GmbH kõrgetele tehnilistele standarditele. Mudeli smart-BRABUS peenelt viimistletud S.drive’i rehvid esindavad sõiduautorehvide uut põlvkonda ning pakuvad äärmiselt häid kineetilisi omadusi ja paremat haarduvust märjal teel. Drive on Yokohama toodete põhiseeria Euroopa turul ning sellesse kuuluvad kõrgelt hinnatud rehvimudelid C.drive, A.drive ja S.drive.
 
Yokohama on BRABUS GmbH-ga olnud tehnilises partnerluses alates 2005. aastast.
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee