Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l;

Tokyo – Yokohama Rubber Co., Ltd. teatab, et Mercedes AMG GmbH on võtnud ADVAN sportrehvid CL 63 AMG, CL 65 AMG ja ML 63 AMG põhivarustusse. Tegemist on uusimate rehvidega AD VAN Sport seerias, mis on Yokohama tippkaubamärk. AD VAN Sport V103 rehvimõõdud CL 63 AMG ja CL 65 AMG jaoks on 255/35ZR20 XL (Extra Load) ees ja 275/ 35ZR20 XL taga. AD VAN Sport V103A rehvimõõt ML 63 AMG jaoks on 295/40ZR20 106Y ees ja taga. AMG on Mercedes-Benzi kalleimate mudelite tunnus, mis tähistab mudeli sportlikkust ja erilist võimekust. CL 63 AMG ja CL 65 AMG on valmistatud Mercedese CL-klassi luksuskupee baasil, ML 63 AMG on valminud aga M-klassi SUVi (Sport Utility Vehicle) põhjal. Kõiki mudeleid müüakse maailmaturul.
 
Yokohama teatab uhkusega, et on suutnud täita Mercedes AMG poolt seatud arendus- ja tootmistegevuse kõrged standardid ning vastab AMG nõudmistele suure kiiruse ja stabiilsuse suhte, sõidumugavuse, juhitavuse ja pidurdusvõime osas märjal ja kuival teel. Igale rehvile lisatakse tähis MO (Mercedes Original), mis kinnitab Mercedes-Benzi poolset tunnustust.
 
AD VAN -bränd sümboliseerib Yokohama globaalset kontseptsiooni. Yokohama on pühendunud kõikide püstitatud eesmärkide aktiivsele elluviimisele, olgu siis tegemist juhtivate rehvitoodete väljatöötamisega, mootorispordi arengus kaasarääkimisega või koostööga maailma juhtivate autotootjate ja tuunijatega. AD VAN -brändis kajastuvad ettevõtte taotlused toodete parima funktsionaalsuse ja tippkvaliteedi taotlemisel. Yokohama kavatseb juurutada üha uusi ADVAN-kaubamärgi alla kuuluvadi tooteid kogu maailma tarbijate jaoks.
 
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee