Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses;

Tokyo – Yokohama Rubber Co., Ltd. teatab, et alustab originaalvarustuse rehvide tarnimist Põhja-Ameerikas müüdavatele Chrysler Town & Country ja Dodge Grand Caravan 2008. aasta mudelitele ning maailmaturul müüdavale Chrysler Grand Voyagerile. See on esimene kord, kui Yokohama tarnib rehve Chrysler LLC-le, autofirmale, mis pani 23 aastat tagasi aluse mahtuniversaalide tootmisele. Põhja-Ameerikas aastaringseks kasutamiseks sobivate rehvide mõõdud on 225/65R16 100S AVID S33B ja AVID C33B. Eksportautodel kasutatakse suverehve mõõdus 225/65R16 100H ja 225/65R17 102H ASPEC A349A.

Yokohama Rubber tarnib neljas mõõdus rehve. Rehvid toodetakse Yokohama Tire Philippines, INC. (YTPI) tehases, mis on Yokohama eksporditavate sõiduautorehvide tootmisbaas, ning rehvid tarnib Chryslerile Yokohama Tire Corporation (YTC), mis on Yokohama tütarettevõte USA-s.

Yokohama Rubber laiendab tõhusalt oma originaalvarustuse (OE) ülemaailmset tootmist vastavalt pikaajalisele arengustrateegiale GD100 (Grand Design 100) aastani 2017: luua eristuv globaalne identiteet, mis tugineb ettevõtte väärtusel ja tugeval turuosalusel.
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee