Eesti | Russian |  English
Uudised
Maanteeamet: rehvivahetusega ei tasu kiirustada
Maanteeinfokeskuse teadaanne naasterhvide kasutamise kohta
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08
Yokohama VAN sportrehvid tunnustatud kasutamiseks Mercedes AMG-l
Yokohama rehv S.drive valiti smart fortwo BRABUS-mudelile
Yokohama talverehvid ADVAN WINTER
Yokohama Rubber -rehvid Chrysler Town & Country, Grand Voyager ja Dodge Grand Caravan mudelite põhivarustuses – esimesed Yokohama rehvid Chrysler LLC USA autode originaalvarustuses
YOKOHAMA MUUTUB ROHELISEMAKS
Yokohama Rubber arendab lennukite radiaalrehve ADVAN
Yokohama Rubber tegeleb heategevusega ja toetab WWFi
YOKOHAMA UUS TESTIRADA HISPAANIAS
YOKOHAMA ja ADVAN on Nürburgringi kurvide nimed
 
Müügile on saabumas Yokohama asfaldirehvid ADVAN NEOVA AD08;


Tokyo – Yokohama Rubber Co., Ltd. teatab, et 2009. aasta teises kvartalis saabuvad müügile Yokohama lipulaeva, ADVAN-seeria uued sportrehvid ADVAN NEOVA AD08. Veljemõõduga 15 kuni 19 tolli ja 39 erinevas mõõdus (müüdavate mõõtude valik oleneb müügipiirkonnast) rehve demonstreeriti esmakordselt 4. novembril Las Vegases USAs messil 2008 SEMA ning need rehvid jõuavad järk-järgult müügile maailma peamistel turgudel.

ADVAN NEOVA AD08 vahetab välja kuus aastat müügil olnud sportrehvimudeli AD VAN Neova AD07. Lisaks põhikontseptsiooni säilitamisele, mis on iseloomustanud kõiki varasemaid mudeleid – olla kiireim ja suurimat sõidunaudingut pakkuv sportrehv*1, erinedes siiski poolsilerehvist – loodi ADVAN NEOVA AD07 kui „tugevaim AD VAN tänavarehv”*2, mis oleks võimalikult sarnane võistlusrehvile. Selle eesmärgi saavutamiseks ei säästetud ressursse kummisegu, turvisemustri ja rehvi ehituse kõigi aspektide lihvimisel ning rakendati autospordirehvide uusimat tehnoloogiat ja seeriaautode ringraja maailmameistrivõistluste (FIA WTCC) ametliku rehvitarnija kogu oskusteavet. Lisaks muljetavaldavale võimekusele hoida kindlat sõidujoont ühtlaselt kiire kurvisõidu ajal kuival teel, on kõik kõrgeimal tasemel ka kõik teised rehvide headuse näitajad – juhitavus ja stabiilsus, haarduvus märjal pinnal, vastupidavus kulumise ja ebaühtlase kulumise suhtes jne.
 
2004. aastal juurutatud globaalne kaubamärk ADVAN on Yokohama Rubberi tippkaubamärk. Selle brändi rehvide suurepäraseid omadusi ja kõrget ja kvaliteeti on rahvusvaheliselt tunnustatud ning need rehvid kuuluvad paljude võimsate autode standardvarustusse. Mootorispordi valdkonnas valiti ADVAN rehvid WTCC ametlikeks rehvideks 2006. aastal ning see leping jätkub vähemalt 2009. aasta lõpuni.
 
Neova AD07-l rohket tunnustust saanud MS-rehvisegu on veelgi edasi arendatud. MS Compound 2 koostises on täiesti uus polümeer, millena on kasutusel seni WTCC rehvides kasutatud segu. Tulemuseks on uued füüsikalised omadused - rehv on mikrotasandil pehme, kuid üldiselt jäik. Mikrotasandil kontakteerub rehvisegu tõhusalt teepinna üliväikeste konarustega, mis suurendab kontaktpinda ja parandab veojõudu. Makrotasandil talub rehv hästi deformatsiooni, kuumust ja kulumist ning säilitab võimsa haarduvuse kasutuea lõpuni.
 

Uued rehvimustrid, milles on kasutusel parim võidusõidutehnoloogia
Uute rehvimustrite loomisel rakendab Yokohama intensiivselt aastakümnete jooksul täiustunud võidusõidurehvide tehnoloogiat. Uued rehvimustrid ei ole üksnes suurepärased märjal teel ja hea kulumiskindlusega, vaid täienenud on ka nende võimekus kuivades sõidutingimustes.
 
Põimuvad kaarsooned
Rehvimustrisse on sobitatud põimuvad kaarsooned. Rehvi kasutusea pikendamiseks tuleb teepinnalt ülekantavat jõudu jaotada ja hajutada. Soonte asetusest oleneb vee ärajuhtimine märjal teepinnal.
 
Katkematu plokkmustriga rehviõlg plokkmustriga servad
Katkematu plokkmustri kasutamine rehvi keskosas parandab rehvi jäikust, mis on vajalik haarduvuse parandamiseks ja veelgi kiiremate ringiaegade saavutamiseks.
 
Soon-soones
Mikrosooned põhisoone seinas leevendavad iga plokiserva pingeid, vähendavad rehvi kulumise ebaühtlust ja parandavad stabiilsust ebatasasemal teel.

Rehvikülgede terastäide parema jäikuse saavutamiseks
NEOVA AD08 konstruktsioonis kasutatakse rehvikülgede terastäidet, mis parandab põhimiku jäikust. Uus konstruktsiooniline lahendus parandab sõiduomadusi kurvide läbimisel.
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee