Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
ADVAN S.T.
Geolandar A/T-S
Geolandar H/T-S
Geolandar M/T+
Geolandar I/T+
Geolandar I/T G072
Parada Spec-X
G073
IG35
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
Geolandar M/T+ – karmuse uus definitsioon

Karm, jultunud, kompromissitu–see on GEOLANDAR M/T+ sisu ja lubadus.


Ühe pilguga no selge, et see uusimail tehnoloogilistel edusammudel põhinev rehv on loodud võidukaks toimetulekuks ekstreemsetes oludes. Düünidest jõesängideni, kivisest maastikust asfaldidžunglini – GEOLANDAR M/T+ pakub alati parimat haarduvust ja uskumatut tugevust.

M/T+ lausa nõuab väljakutseid ja proovilepanekut. See on julgete rehv.

Määratle vastupidavus oma tingimustel

Geolandar M/T+ on YOKOHAMA tõsine tegija tõsistele maastikuentusiastidele. See rehv on loodud kõige metsikumate maastike vallutamiseks. Rehvi sihtrühma moodustavad tõsised maastikuentusiastid, kes nõuavad rehvilt äärmuslikku välimust   ja läbivust.

Läbivus poris

Geolandar M/T+ vormib vastupidava, lõike- ja täkkekindla kummisegu sitkeks sügava kindlasuunalise mustriga turviseks. Kaks eendiga soont ja järjest tugevnevad servad moodustavad hammastiku, mis tagab rehvile vajaliku läbivuse mudas, samas kui astmelised klotsiservad hõlbustavad rehvi vabanemist klotside vahele kogunevast porist ja mullast.

Kaitse äärmuslikes oludes

Geolandar M/T+ välisküljel on massiivsed küljekaitsed, mis parandavad veelgi rehvi vastupidavust. Lisaks on rehvil nüüd kaks kaitseranti, mis suurendavad rehvi sisselõike- ja läbistuskindlust. Rehvi põhimik koosneb kahest teraskihist, mida tugevdavad nailonist servaribad, ning polüestrist aluskihtidest, mis tagavad maastikul vajaliku tugevuse.

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee