Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
ADVAN S.T.
Geolandar A/T-S
Geolandar H/T-S
Geolandar M/T+
Geolandar I/T+
Geolandar I/T G072
Parada Spec-X
G073
IG35
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
Geolandar H/T-S – stiilsed jäljed maastikul

GEOLANDAR H/T-S on esmaklassiline linnamaasturirehv, mis kehtestab uued maanteesõidu normid.

Sõidad sa linnatänaval või kiirteel, see linnamaasturirehv kehastab seda, mida oled endale alati soovinud. Parima juhitavusega, äärmiselt mugav ja vastupidav Geolandar H/T-S pakub Sulle naudingut ja ohutut sõidukogemust, millest Sa ei osanud varem unistada.

Head maanteekombed

Geolandar H/T-S on maantee- ja maastikurehv, millel on suurepärased maanteeomadused, kuid ei jäta hätta ka kerge- mal maastikul. Geolandar H/T-S kehtestab uued ohutuse ja võimekuse normid puhkesõidukite masinaklassis.

Turvaline juhitavus maanteel

Kõrge raskuskeskmega sõidukid võivad järsus kurvis kergemini üle katuse rulluda. Selle vältimiseks on Geolandar H/T-S varustatud suurte servaklotsidega, mis pakuvad täiendavat tuge ja jäikust parema juhitavuse ja pidurdusvõime tagamiseks. Kaks sirget soont soodustavad vee eemaletõrjumist parema läbivuse saavutamiseks märjal ja libedal teel, samas kui spetsiaalselt välja töötatud turvisesegu tagab väga hea haarduvuse märjal pinnal, kahjustamata rehvi suurendatud läbisõidupotentsiaali.

Luksustaseme mugavus

Autoomanike kaevete peale, et neljarattaveolisega sõidad nagu veoautoga, on autotootjad aastate vältel töötanud välja sõiduautolikuma maasturi. Ka maasturite rehvidel on olnud müra- ja ebamugavuse tekitaja maine. Ometi suudab Geolandar H/T-S pakkuda esmaklassilist mugavust, kuna selle rehvi kuju ja turviseklotside suurus on optimeeritud rehvimüra vähendamiseks ning kulumise ühtlustamiseks.

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee