Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
ADVAN S.T.
Geolandar A/T-S
Geolandar H/T-S
Geolandar M/T+
Geolandar I/T+
Geolandar I/T G072
Parada Spec-X
G073
IG35
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
ADVAN S.T.

ADVAN S.T. on kiireim linnamaasturirehv maailmas. Ükski teine tootja ei paku tippkvaliteediga linnamaasturirehve, mis on ainult W- ja Y-kiirusindeksiga. ADVAN S.T., mis talub kiirust kuni 300 km/h, on müügilolevaist kõrgeimalt hinnatud linnamaasturirehv.

ADVAN S.T. ei tähenda siiski ainult kiirust, vaid ka täpset juhitavust, parimat haarduvust ja väljapaistvat toimimist märjal teel. ADVANi rehvid pakuvad kõike, mida oskad neilt tahta.

Konstrueeritud spetsiaalselt uue põlvkonna võimsatele linnamaasturitele.

Need uued rehvid lisavad maasturi võimekusele uue dimensiooni, parandades nii auto kiirusomadusi kui sõidunaudingut. Kõige kaasaegsem sportlik võimekus on saavutatud superhea haarduvusega, temperatuurist vähesõltuva kummisegu kasutamisega.
ADVAN S.T. kummisegu saavutas väljapaistvad tulemused kiirsõidu katsetel. Sarnaselt ADVAN Sport’ile tagab see rehvide elastsuse ja tugevuse.

W-kujuliselt asetsevad sooned ja kaks laia soont tagavad laitmatu toimimise nii märjal kui ka kuival maapinnal. W-kujulised mitmesuunalised sooned suruvad märjal teel parema haarduvuse saavutamiseks vee kiirelt rehvi alt välja, samas kui jäigad keskmised sooned kindlustavad vahetu roolikuulekuse, head kiirusomadused ning parima suunapüsivuse.

Sportrehvide tehnoloogial põhinev erandlik konstruktsioon

ADVAN S.T. kvaliteeditunnus on eksklusiivne konstruktsioon, mis toetab auto suurt massi suure kiiruse juures. Selle sportrehvi loomisel on rakendatud paljusid tehnoloogiaid, mis tõstab selle linnamaasturite rehvide seas enneolematule tasemele.

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee