Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
GEOLANDAR A/T-S – rehv, mis on kodus kahes erinevas maailmas.

Mitmeastmeline turvisemuster


Mitmeastmelised sisemised turviseklotsid on üks A/T-Si suure- päraste maastikuomaduste saladusi. Suurem jäikus tähendab paremaid sõiduomadusi maanteel ning parandab rehvi ise- puhastumisvõimet ja juhitavust maastikul. Klotside esimesed kaldservad vähendavad oluliselt rehvimüra ja turvise eba-  ühtlast kulumist: see on pikaajalise mõjuga uuendus.

Viieastmeline mustritsükkel

Eri pikkusega ja pikisuunas nihutatud turviseklotsid on asetatud hoolikalt piki rehvi ümbermõõtu, mis aitab hoida rehvimüra minimaalsena – meeldiv lisaeelis auto salongis viibivale juhile ja kaasreisijatele. Lisaks on optimeeritud igale klotsile langev koormus, mistõttu väheneb rehvi kulumise ebaühtlus.

Võimsad küljekaitsed

GEOLANDAR A/T-Si küljed on kaetud võimsate klotsikaitsetega. See täiendus mitte üksnes ei aita rehvi kaitsta sisselõigete ja hõõrdumise eest, vaid lisab ka veojõudu sügavates roobastes sõitmisel.

Kolmemõõtmelised mustripilud

Uuenduslikult suur rehvipind ja sügavad püramiidikujulised siksakpilud annavad mustriklotsidele suurepärase jäikuse. Klotside deformatsiooni vähendamine surve all aitab parandada pidurdusvõimet ja juhitavust ning kindlustada minimaalse kulumise ja pika läbisõidu. Samas suudavad „servaefektiga” vett väljatõrjuvad mustripilud anda rehvile suurepärase haarduvuse isegi libedal asfaldil.

Neli sügavat sirget soont

A/T-Si muster põhineb neljal sügaval sirgel põhisoonel. Need neli soont aitavad A/T-Sil väga efektiivselt vett eemale tõrjuda ja on olulised hea vesiliukindluse andmiseks, mis parandab veelgi rehvi suurepärast toimimist märjal teel.

Kummisegu ja konstruktsioon

Pärast põhjalikke katsetusi mitmel pool maailmas, nii maastikul kui ka maanteedel, on YOKOHAMA valmistanud kummisegu, mis koos tõhusa konstruktsiooniga teeb A/T-Sist oma klassi liidri. Vastupidav, võimekas ja armutu GEOLANDAR A/T-S vallutab iga maastiku.

Plussid

- Mitmeastmeline turvisemuster
- Ränil põhinev rehvisegu
- 5-astmeline mustritsükkel
- Küljekaitsed

Eelised

- Puhastub porist ja mullast, väga hea läbivus maastikul
- Suurepärane haarduvus märjal pinnal, turvisemustri pikem läbisõit
- Vähene rehvimüra, mis ei kosta salongi
- Rehv on kaitstud küljekahjustuste eest, parem läbivus porisel pinnasel

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee