Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
Geolandar A/T-S – hingelt seikleja

Karm maastik lisab vaid innustust YOKOHAMA uuele äärmiselt konkurentsivõimelisele maastikurehvile GEOLANDAR A/T-S.  Samas on rehv piisavavalt mitmekülgne ja igati sobiv ka tsiviliseeritud keskkonda. GEOLANDAR A/T-S – rehv, mis on kodus kahes erinevas maailmas.

Geolandar A/T-S pakub suurepärast maantee- ja maastiku- omaduste suhet. Geolandar A/T-S rehvis on kasutusel YOKOHAMA uus ränisisaldusega turvisesegu, selle muster koosneb massiivsetest servaklotsidest, ümara servaga vahepealsetest klotsidest ja vaheldumisi nihutatud keskmis-  test klotsidest, sidumaks teel sõidu veojõu maastikul sõidu juhitavusega.

Mugavus ja veojõud maanteel

Rehvi ebaühtlasel kulumisel võib soovimatu rehvimüra oluliselt suureneda. Geolandar A/T-S on saanud endale ümara servaga vahepealsed klotsid, milles on kolmemõõtmelised püramiidi meenutavad siksakpilud. Selline lahendus aitab vähendada kulumise ebaühtlust, kuna suurem jäikus vähendab klotside deformatsiooni surve all. Klotsid on paigutatud 5-astmelisse tsüklisse, mis võimaldab rehvimüra vähendada absoluutse miinimumini.
Pärast põhjalikku katsetamist mitmel pool maailmas on YOKOHAMA valmis saanud praegu teadaolevalt parima A/T-rehvisegu. Ränil põhinev turvisesegu pakub lisaks suurepärasele haarduvusele märjal teel ka väga head läbisõidupotentsiaali.

Juhitavus ja kaitse maastikul

Patenteeritud mitmeastmelised sooned turviseklotside vahel on üks Geolandar A/T-Si suurepäraste maastikuomaduste saladusi. Selline lahendus aitab pori ja mulla rehviservast välja suruda, mis on oluline veojõu parandamiseks lahtisel pinnasel.

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee