Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
TALVEREHVID
W.drive™
WINTER*T
IG30
IG35
IceGUARD Studless IG20
IceGUARD Stud F700S/Z
SUV & OFF ROAD
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoMõõduvalik
WINTER*T – T nagu tõeline tase ka talvel

Uus YOKOHAMA WINTER*T on välja töötatud uuemate väikeautode ja minibusside jaoks, vastamaks nende võimalikule tippkiirusele kuni 190 km/h (T-klass). Juhid ei pea enam talvel loobuma kiire sõidu nautimisest. YOKOHAMA WINTER*T tõstab uuele tasemele veojõu, juhitavuse, pidurdusomaduste ja sõidukindluse standardid talvistes sõidutingimustes.

T - Traction

YOKOHAMA WINTER*T rehvimuster on läbinud laialdased katsetused lumel ja jääl. Rehvide ainulaadne kindlasuunaline muster ja spetsiaalselt kohandatud kolmemõõtmelised lamellid tagavad enneolematu veojõu ning pidurdusvõime lumisel ja   jäisel teel.

T - Touring

Kaasaegsed talverehvid peavad omanikku hästi teenima nii  kuival kui ka märjal teekattel. YOKOHAMA WINTER*T-rehvidel on neli sirget laia soont, mis väldivad vesiliu teket vihmase ilmaga. Hiljuti kasutusele võetud kolmemõõtmelised lamellid,  tugevdavad mustriklotse ja tagavad maksimaalse veojõu jäisel, märjal ja kuival teel.

T - Total Performance

AVS WINTER ZERUMA™ kombineeritud ränisegu kasutamine võimaldab YOKOHAMA WINTER*T-l tagada iga ilmaga parimad sõiduomadused, mis on võrreldavad tipptalverehvidega.
* Maksimaalne kiirus 190 km/h puhtal asfaldil
* Kiirusindeks sõltub rehvi suurusest

©2012 Yokohama   
Yokohama.ee