Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
SUVEREHVID
ADVAN Sport
S.drive
C.drive
A.drive
AVS dB decibel
C.drive 2
TALVEREHVID
SUV & OFF ROAD
KAUBIKUREHVID
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
 
Toote infoTehnoloogiaMõõduvalik
Rebi end lahti C.drive’iga

YOKOHAMA C.drive’i seeria rehvid põhinevad uusimatel tehnoloogilistel saavutustel ja oma võimekuse tõttu saab neist Sinu ustav partner vabadusepüüdlusel. Need rehvid on loodud naudingu pakkumiseks, puhta ja lihtsa sõidunaudingu jaoks. Sellest ka meie uue rehviseeria nimi C.drive. Puhtamat ja lihtsamat ei leia Sa kusagilt.

Parem võimekus ja mugavus. Sinu lähedal.

Mitmel pool maailmas katseliselt järele proovitud uuele tooteseeriale C.drive annab võimsuse kogu YOKOHAMA nüüdisaegsete rehvitehnoloogiate rikkus, mis tagab parimad sõiduomadused. Lisaks dünaamilisele toimimisele on C.drive’i põhijooneks „eluaegne mugavus”, mis kindlustab vaikse ja vääristatud sõiduelamuse kogu rehvi kasutusea jooksul. Isegi tihedas vihmas võimaldab C.drive kindlat jalgealust ning viib Sind alati mugavalt sihtkohta.

Täiendav turvamarginaal

YOKOHAMA C.drive on muutumas turvalisuse võrdkujuks. C.drive’i suurepärased juhitavusnäitajad parandavad sõiduki stabiilsust ka äärmuslikes oludes. Lisaks ohutusele on C.drive mõistlik täiendus Sinu sõiduki standardvarustusele, kuna lisab autole sportlikkust, sõidumugavust ning vähendab salongi kostvat rehvimüra, mis ei kasva ka rehvi kuludes.

Usaldusväärne ka vihmas

Vihmas sõitmine võib olla väljakutse, sest teiste sõidukite, liiklusmärkide ja isegi tee nägemine on raskendatud. Mustus ja õli võivad asfaldi muuta väga libedaks ning vesiliu tingimustes kaotab rehv kontakti teepinnaga, mille tõttu kaob haarduvus peaaegu täiesti. C.drive’i ränisisaldusega kummisegu säilitab haarduvuse mikroosakeste tasemel ning tagab rehvide esmaklassilise toimivuse ka märjal teel, samal ajal kui neli laia soont suunavad vee tõhusalt eemale.
 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee