Eesti | Russian |  English
TOODETE ÜLEVAADE
Sõiduauto rehvid
Võidusõidurehvid
Veoauto-ja bussirehvid
Tööstusrehvid
DIAGONAALREHVID
RADIAALREHVID
TEHNILINE INFO
Tööstusrehvide rakendustabel
Tööstusrehvide rehvi konstruktsioon
Tööstusrehvide turvisemustrid
Tööstusrehvid sõiduki tüübi järgi
 

OTR  Rehvid sõiduki tüübi järgi  

YOKOHAMA maastikurehve klassifitseeritakse ka sõiduki tüübi ja kasutamiseks sobiva rakenduse järgi. 

Kallurautod
(TRA Koodid E-1, E-2, E-3 ja E-4)
Kuna kallurautod peavad läbima suure kiiruse ja raske koormaga suhteliselt pikki vahemaid, peavad kallurautode rehvid olema kõrge kuumus- ja kulumiskindlusega. Mõnikord on vajalik ka kõrge vastupanu lõikevigastustele.
Skreeperid
(TRA koodid E-2, E-3 ja E-4)
Skreeperite rehvidel, millel on kõige tavalisemalt laia tüüpi alus, peavad olema samasugused omadused, mis kallurautode rehvidel. Mõnikord nõutakse ka väga head flotatsiooni ja veojõudu.
Kopplaadurid
(TRA koodid L-2, L-3, L-4, L-5, L-4S ja L-5S)
Kuna kopplaadurid töötavad konarlikul pinnasel, on nende puhul eluliselt tähtis lõike- ja kulumiskindlus ning rehvid peavad tagama laaduri kere stabiilsuse. Olenevalt töötingimustest võivad samuti vajalikuks osutuda flotatsiooni- ja veojõuomadused. Teatud juhtudel, nagu näiteks allmaakaevanduste märgades ja konarlikes tingimustes, kasutatakse tänu nende kõrgetele kulumis- ja lõikekindlusele sileda turvisega rehve L-4S ja L-5S.
Ratasbuldooserid
(TRA koodid L-2, L-3, L-4 ja L-5)
Kuna ratasbuldooserit ei kasutata üksnes pinnase teisaldamiseks ja silumiseks, vaid mõnikord ka iseliikuva skreeperi lükkamiseks, siis on nende puhul vajalikud parema veojõuga rehvid kui laaduritel. Muud nõuded varieeruvad laias ulatuses olenevalt töötingimustest.
Mootorteehöövlid
(TRA koodid G-2 ja G-3)
Mootorteehöövel, mida kasutatakse tee hööveldamiseks, puhastamiseks ja lume eemaldamiseks, vajab rehve, mis tagavad kõrge veojõu ja suunastabiilsuse. Muud parameetrid varieeruvad olenevalt töötingimustest.
Teerullid
(TRA kood C1)
Teerullid kasutavad laia turvisega rehve, mis jaotavad raskuse ühtlaselt tänu nende peamisele kasutamisele teepindade tihendamisel.
Kärutõstukid
(Tööstuslik kasutamine)
Kärutõstukid on eri tüüpi sõidukid, mida kasutatakse peamiselt sadamates ookeani-kaubakonteinerite edasi toimetamiseks. Nende rehvid nõuavad eriti suurt koormustaluvust ning kulumis- ja kuumuskindlust, kuna kärutõstukid töötavad pidevalt ja pööravad sageli.
Puksiirtraktorid
(Tööstuslik kasutamine)
Puksiirtraktoreid kasutatakse suurte lennukite vedamiseks. Sellepärast vajavad nende rehvid eriti head veojõudu.

 
©2012 Yokohama   
Yokohama.ee